[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Sosyal Sorumluluk Aktiviteleri


unnamed
Eğitim

B.iLHAN Grubu Şirketlerinde  gerek ortaklar ve üst düzey yöneticileriyle gerekse konunun hassasiyetine gerektiği gibi inanan duyarlı çalışanları ve bu hassasiyeti paylaşan müşterileri adına ve yine onlarla birlikte eğitim bursları verilmektedir.

“Tüm işletmelerimizde yarının iş gücüne kıymet verilir..” sloganımız gereğince ;

Atatürk İlke ve İnkılâplarına sadık, milli duygulara sahip, sağlam karakterli ve güvenilir, başarı gösteren ancak ekonomik yetersizlikler yüzünden maddi desteğe ihtiyaç duyan gençlerimize  ( ilköğretim, lise ve üniversite öğrencilerimize )  belli esaslar dahilinde öğrenim bursları sağlanmaktadır.

          Tüm  grup şirketlerimiz bünyesindeki çalışanlarımızında  birinci derece yakınlarına,  yine belirli kriterler çerçevesinde  eğitim desteği verilmektedir.

Çevre

B.iLHAN GRUBU  orman vakıfları ve özel ağaçlandırma projeleri dahilinde gerek fidan bağışlarıyla, gerekse hatıra ve dostluk ormanları oluşturulmasına katılımlarıyla..
“Dünyamızın nefes alıp vermesini sağlayan akciğerlerimiz ” ormanlarımızın, yeşil alanlarımızın çoğaltılmasına ön ayak olmaktadır.
  • Çeşitli özel ağaçlandırma (Çınarlarımız) projeleri..


Spor ve Sportif Sponsorluk

 

         Toplumun geleceği olan çocuklarımızın spora teşvik edilip, onları kötü alışkanlıklardan uzaklaştıracak, sosyal kaynaşmayı, dostluk ve kardeşliği pekiştirip, mutlu, sağlıklı ve ahlaklı bir nesil yetiştirilmesini sağlamak için ;

amatör spora ve tesisleşmeye önem veren B.iLHAN GRUBU,  spora ve sportif aktivitelere  sosyal sponsorluklar yapmaktadır.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]