[vc_row][vc_column][vc_column_text]

KARİYER

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3173″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]


İnsan Kaynakları Politikası
B.iLHAN Şirketler Grubu bünyesindeki ve her birisinin şahsına münhasır özel bir kıymeti bulunan, değerli çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini ve mesleki becerilerini geliştirmek, onlara huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamı sunmak, tüm B.iLHAN GRUP Şirketlerinin temel insan kaynakları prensipidir.

Personel Seçimi, Kariyer Planlaması ve Eğitim
Tüm işe alım evrelerinde, gerek personelin seçimi ve gerekse işe yerleştirme süreçlerinde ;
din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı yapılmadan, yalnızca işe uygunluk, dürüstlük, işe gösterilmesi lazım gelen asgari sadakat, grup çalışmasına uygun olmak, iş ahlakı, titizlik ve uyumlu olmak gibi temel standart kıstaslar dikkate alınmaktadır.
          Faaliyet gösterilecek şirketimizin kendi içerisinde verilmesi gereken ve/veya gerekebilecek oryantasyon eğitimleri, üretim ve tatbikat sahasındaki işbaşı eğitimleri ehemmiyetle sağlanmakta ve eğitimler düzenli periyotlarla tekrarlanmaktadır. Ayrıca bunların dışında, çalışanlarımızın kendi kişisel gelişimleri, teknik ve organizasyonel becerilerinin arttırılması için hazırlanan yıllık planlar gereğince de eğitimler sürdürülmektedir. Eğitim planları ise kişilerin kariyer haritalarına bağlı olarak düzenlenmektedir.
          Master hedeflerimiz içerisinde bulunan ‘Performans Değerlendirme’ sistemine kademeli olarak geçiş yapılmakta olup ileri dönemlerde tüm personelimiz için bu uygulama başlatılacaktır.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”3191″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

Ücret Politikası
Tüm Grup Şirketlerimizde yılda 15 maaş verilmektedir. Ücret artışları piyasa koşulları ile birlikte, uygulanacak performans değerlendirme kriterlerine göre tayin edilir.
          Belli kademeler ve pozisyonlar için araç ve benzin, cep telefonu ve özel sağlık sigortası uygulamaları ile diğer grup şirketlerince sağlanacak sosyal imtiyazlar mevcuttur.
          Personel ve yönetim arasında sürekli bir iletişim mevcut olup, verimlilik ve iş geliştirmeye yönelik öneriler hem teşvik edilir hem de başarılı olunması halinde ödüllendirilir.

Staj ve Burs Olanakları
Tüm işletmelerimizde “yarının iş gücüne kıymet verilir..” sloganımızla, belli kriterler esas alınarak staj ve burs desteği sağlanmaktadır. Belirli dönemlerle açıklanan süreler içerisinde, başvurular kabul edilmektedir.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]